Ogromna dynamika rozwoju technologii i coraz bardziej wymagający rynek sprawiają, że organizacje coraz częściej muszą zaskakiwać i proaktywnie reagować na wszelkie nowinki. Innowacyjność i elastyczne poddawanie się zmianom nie jest zbyt trudnym wyzwaniem dla małych firm. Jednak im większa organizacja, tym trudniej spowodować, by plany działania miały swoje dokładne odzwierciedlenie w codziennych czynnościach pracowników. Nawet jeśli zbudujemy przemyślaną strategię zmiany modelu biznesowego i przeprowadzimy transformację cyfrową w swojej organizacji, wdrażając najnowocześniejsze narzędzia, może się okazać, że firma wciąż działa „po staremu”. Dlaczego?

Ponieważ często zapominamy, że za każdym procesem i narzędziem stoją ludzie, i to na nich powinniśmy głównie skierować swoją uwagę, wprowadzając zmiany.

Nowoczesny dział HR powinien analizować, na ile mentalność i kultura organizacyjna firmy nadąża za jej aspiracjami, i podejmować konkretne działania, które wpierają biznes w osiąganiu sukcesów. Bo kto zna pracowników lepiej od nas HR-owców?

Czym jest zarządzanie zmianą w firmie i jak je zorganizować w projektach HR? Jakie narzędzia informatyczne mogą wspomagać zarządzanie zmianą?

Aby poznać odpowiedzi na te pytania, dołącz do styczniowego webinaru Simple Talent.

Zapisy: https://sappolska.clickmeeting.com/zarzadzanie-zmiana-w-organizacji-jak-zwiekszyc-zaangazowanie-pracownikow