Cyfryzacja przenika wszystkie obszary naszego życia zmieniając sposób w jaki funkcjonujemy. Jedno kliknięcie, czy jeden ruch palca otwiera przed nami dzisiaj ogromne możliwości. Dostępność informacji i działania na żądanie sprawia, że mamy coraz mniej cierpliwości i coraz więcej oczekiwań wobec technologii, którymi się posługujemy – prywatnie, ale przede wszystkim służbowo.

Proste sprawy załatwiamy dziś w prosty sposób – szybko i od razu. Aplikacje mobilne pozwalają nam dziś wykonywać przelewy bankowe, kupować bilety na pociąg lub samolot, a nawet obsługiwać odkurzacz domowy. Nic więc dziwnego, że pracownicy wymagają też, by podstawowe procesy administracyjne były realizowane właśnie w taki nowoczesny sposób.

Skoro decyzję o urlopie podejmuję w domu w trakcie rozmowy z rodziną, dlaczegóżby nie przypieczętować jej wysłaniem wniosku urlopowego? Natychmiast! Z aplikacji mobilnej!

Jak HR może odnaleźć się w cyfrowym świecie?
Jakie narzędzia i procesy powinny wyjść jak najszybciej z ery analogowo-papierowej?

Te i podobne pytania skierujemy do naszego gościa – wykwalifikowanego prawnika, który specjalizuje się w kodeksie pracy.

Zarejestruj się już dziś na bezpłatne webinarium.


Gość specjalny – ekspert kodeksu pracy

unnamed

Przemysław Mazur
Kancelaria Romanowski i Wspólnicy

Przemysław Mazur ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowanego przy współpracy z Uniwersytetem Florydy oraz członkiem okręgowej izby radców prawnych w Warszawie. Z kancelarią Romanowski i Wspólnicy współpracuje od 2011 r.

Specjalizuje się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego, transakcjach typu M&A oraz zbiorowym prawie pracy.