Eksperci:

Ekspert Przemysław Broniszewski

Przemysław Broniszewski

Jest odpowiedzialny za rozwój biznesu związanego z projektami Employer Brandingowymi we wszystkich obszarach działań Antal. Psycholog społeczny, ekspert od nowoczesnego marketingu oraz rozwiązań Digital Transformation. Absolwent Wydziału Psychologii SWPS, a także Kolegium Zarządzania i Finansów SGH. Doświadczony konsultant i menedżer. Pracował zarówno dla dużych korporacji, jak i przy projektach konsultingowych, realizowanych przez nagradzane agencje marketingowe i doradcze. Certyfikowany kierownik projektu oraz trener biznesu. W codziennej pracy łączy aspekty marketingowe, sprzedażowe i techniczne. Specjalizuje się w wspieraniu nowych przedsięwzięć i rozwiązań, które wymagają szerokich działań projektowych, wdrożeniowych, zmiany procesów i procedur oraz dobrego podejścia analitycznego/eksperckiego. Realizuje działania zarówno konsultingowe, strategiczne, jak i wdrożeniowe, przy których istotne jest holistyczne podejście do biznesu, procesów i zarządzania.

Magdalena Drzewiecka

Magdalena Drzewiecka

Certyfikowany Master and Team Coach, trener rozwoju osobistego, edukator, prawnik. W pracy łączy praktykę biznesową, wiedzę oraz umiejętności coachingowe i doświadczenie trenerskie. Szkoli i wspiera  kadrę menedżerską, w budowaniu efektywnych relacji w zespołach, z zakresu kompetencji miękkich oraz rozwoju umiejętności coachingowych. Od ponad dziesięciu lat prowadzi sesje coachingowe z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Jako trener zrealizowała kilkaset warsztatów z zakresu rozwoju osobistego dla menedżerów, nauczycieli, kobiet, rodziców itp. Jest superwizorem na egzaminach praktycznych dla przyszłych coachów. Dyrektor zarządzający Ensoworld sp. z o.o., właściciel Pracowni Nastroju oraz współwłaściciel firmy szkoleniowej ABC Relacji.

tomaszdyrda

Tomasz Dyrda

Projekt manager z jedenastoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w kierowaniu projektami ERP i ITIL w obszarze systemów informatycznego wsparcia przedsiębiorstw. Ma duże doświadczenie we wdrażaniu i integracji dedykowanych systemów informatycznych oraz produktów SAP. Świetnie porusza się w sektorach utilities, public, przemysłowym, farmaceutycznym i automotive oraz problematyce rynku energetyki, zarówno wytwórczej, jak i dystrybucyjnej. Zaznajomiony z problematyką upgrade’ów i rolloutów systemów ERP i ITIL.

Ekspert Krzysztof Gugała

Krzysztof Gugała

W branży HRM, Human Capital pracuje od dwudziestu pięciu lat, łącząc perspektywę doradcy, eksperta i menedżera. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i systemów wspierających zarządzanie kapitałem społecznym. Projektuje i realizuje unikalne na polskim rynku badania porównawcze w zakresie wynagrodzeń i polityk personalnych. Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej (m.in. Harvard Business Review Polska, Personel, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz współautor książki „Budowanie i pomiar kapitału ludzkiego w organizacji” Poltext, 2005. Prowadzi zajęcia z controllingu personalnego i systemów motywacyjnych na Akademii Leona Koźmińskiego i w ramach programów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Zrealizował ponad 100 projektów związanych z opisywaniem i wartościowaniem stanowisk pracy, taryfikatorami płacy zasadniczej, zmiennej, świadczeń, M&A, w organizacjach liczących od kilku tysięcy pracowników do kilkudziesięciu osób. Twórca autorskich metod wartościowania dedykowanych wyspecjalizowanej grupie stanowisk. Systemy wynagrodzeń projektował zarówno dla firm komunalnych, spółek Skarbu Państwa, jak i przedsiębiorstw prywatnych. Od roku 1996 reprezentuje w Polsce Towers Watson Data Services (wcześniej Watson Wyatt). Równolegle – specjalizuje się w pracach organów nadzorczych spółek kapitałowych.

PGustaw

Paweł Gustaw

Od 15 lat związany z wprowadzaniem, sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji. Obecnie odpowiada za business development w obszarze SuccessFactors oraz kieruje zespołem konsultantów SuccessFactors w Dziale Konsultingu Gavdi. W ostatnich latach pracował jako architekt rozwiązań biznesowych w SAP Polska, gdzie zajmował się wszechstronnym wsparciem sprzedaży produktów SAP do zarządzania kapitałem ludzkim, skupiając się głównie na obszarze zarządzania talentami i rozwiązaniach oferowanych w chmurze. Wcześniej pracował w firmach ComputerLand i BusinessObjects Polska.

Ekspert Jacek Krajewski

Jacek Krajewski

Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w dziedzinie komunikacji społecznej. Przygodę z branżą HR rozpoczął ponad 8 lat temu jako rekruter w firmie outsourcingowej. Od 2009 roku pomaga Pracodawcom w doborze odpowiednich narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych w serwisie GoldenLine. Od niedawna również autor bloga, na którym porusza tematy z zakresu: HR, marki osobistej oraz nowych mediów.

 

Ekspert Katarzyna PisańskaKatarzyna Kwiatkowska (Pisańska)

Posiada 17-letnie doświadczenie w zakresie SAP HR, uczestniczyła w niemal 30 projektach wdrożeniowych, jako konsultant, starszy konsultant i konsultant ekspert. W początkowej fazie swojej kariery brała udział w pracach związanych z lokalizacją modułu SAP HR na rynku polskim. Zajmowała się organizacją i prowadzeniem różnych projektów wdrożeniowych w roli kierownika projektu. Zdobyła certyfikat z zarządzania projektami Prince2, jest certyfikowanym konsultantem SAP. Ma doświadczenie w różnego rodzaju projektach, np. klasycznych, typu roll out i upgrade. Zdobyła doświadczenie w wielu podmodułach modułu SAP HR, w szczególności obejmujących tzw. miękki HR. Prowadziła szkolenia w centrum szkoleniowym SAP Polska. Pracowała dla takich klientów, jak Grupa Żywiec, Ferrero Polska, ABB, KGHM Polska Miedź. Od 2007 roku pełni funkcję prezesa Zarządu ROC Polska, jest założycielem spółki w Polsce.

Ekspert Paulina Mazur

Paulina Mazur

Od 10 lat związana jestem z firmą doradztwa personalnego BIGRAM. Specjalizuję się w obszarze marketingu pracodawcy oraz pozyskaniu i rozwoju młodych talentów. Współpracuję z licznymi pracodawcami, dla których wyszukuję najbardziej optymalne rozwiązania w obszarze współpracy z uczelniami i komunikacji ze środowiskiem akademickim. Zarządzam w BIGRAM zespołem, który prowadzi w Polsce dwa międzynarodowe projekty: konkurs Global Management Challenge (zaawansowaną symulację biznesową dla menedżerów, specjalistów oraz młodych talentów www.gmcpoland.pl ) oraz program Enactus (międzynarodowa sieć biznesowo akademicka wspierająca rozwój przedsiębiorczości oraz lokalnych społeczności www.enactus.pl ). Każdy rok to dla nas współpraca z ponad 30 pracodawcami oraz blisko dwoma tysiącami studentów. Mamy swoją sieć ambasadorów, prowadzimy konferencje, warsztaty na uczelniach, ogólnokrajowe konkursy. Współpracujemy głównie z HR’em, ale również z marketingiem, PR’em oraz działami CSR. Czuję się ambasadorem symulacji biznesowych w procesach rozwojowych oraz promotorem proaktywnych i wyjątkowych studentów na rynku pracy.

Ekspert Dawid Muszkiet

Dawid Muszkiet

Ekspert SAP HCM w ROC Polska z 15-letnim doświadczeniem, zdobytym w kraju oraz w projektach międzynarodowych.Inicjator, facylitator i trener – od wielu lat zaangażowany w rozwój i zarządzanie organizacjami w obszarze NGO. Przedstawiciel generacji X. Pasjonuje go prakseologia i socjologia przyszłości.

 

GAVDI_Teresa Olszewska

Teresa Olszewska

Jako ekspert, a wcześniej trener i konsultant, od ponad 15 lat promuje technologie wspierające pracę działów HR. Odpowiadała za pionierskie wdrożenia rozwiązania chmurowego do zarządzania kapitałem ludzkim, które daje menedżerom i pracownikom nowe możliwości, oferując im narzędzia do zarządzania zespołami, nowoczesnej komunikacji i planowania rozwoju. Obecnie pełni stanowisko prezesa Zarządu Gavdi Polska, firmy konsultingowej oferującej zintegrowane rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Funkcję tę sprawuje od czasu powstania firmy, tj. od 2006 roku. Od początku pracy zawodowej związana z HR. Ma doświadczenie w pracy w działach personalnych dużych organizacji oraz jako trener i konsultant w obszarze SAP HCM, a także Product Manager w SAP Polska.

Ekspert Wanda Szulc

Wanda Szulc

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Podyplomowego Studium Menedżerów Personalnych na Politechnice Gdańskiej i Studium Trenerskiego OPP w Sopocie. Ma uprawnienie pedagogiczne oraz certyfikat Personal Life Coaching Academy of Coaching w Londynie. Członek Stowarzyszenia Coachingu Biznesowego. Wykładowca na Studiach Podyplomowych „Psychologia przywództwa w organizacjach” na Uniwersytecie Gdańskim oraz na Akademii Menedżera Personalnego w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.
 Jest konsultantem HR i trenerem, ma bogate doświadczenie w zakresie usług szkoleniowo-doradczych, takich jak: szkolenia i warsztaty, również w ramach projektów EFS, procesy rekrutacyjne i selekcyjne, audyty personalne i kompetencyjne, diagnoza potrzeb szkoleniowych, coaching zewnętrzny i coaching indywidualny. Specjalizuje się w obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi: rekrutacja i selekcja, audyty personalne, coaching, mentoring, oceny rozwojowe (Assessement/ Development Centre), oceny okresowe. Zajmuje się również diagnozą potencjału pracowniczego. Jest certyfikowanym użytkownikiem Extended DISC – narzędzia służącego do analizy naturalnych, preferowanych stylów zachowania danej osoby w środowisku pracy. Współautorka metody „Test Talentów” oraz książki „Test Talentów – diagnoza potencjału edukacyjno-zawodowego młodych matek”. Konsultant ROC Polska.

Aleksandra Ulka

Aleksandra Ulka

Aleksandra Ulka ma ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu i usprawnianiu procesów HR, które zdobyła pracując w międzynarodowych organizacjach w kraju i zagranicą. Jako konsultant i analityk biznesowy wielokrotnie proponowała i wdrażała rozwiązania IT wspierające rozwój strategii biznesowej klientów. Jej kompetencje z zakresu szeroko zakrojonych procesów „miękkiego” i „twardego” HR pozwala jej patrzeć na rozwój organizacji przez pryzmat świadomego i przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim. W firmie SAP Polska jako Architekt Rozwiązań dla Biznesu w obszarze HR doradza klientom, które narzędzia pomogą im wyznaczać spójne cele dla pracowników, działać zgodnie ze strategią organizacji i osiągać lepsze wyniki.

Ekspert Małgorzata Wójtowicz

Małgorzata Wójtowicz

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała zagranicą w branży logistycznej i e-commerce. Od roku 2012 zawodowo związana z Antal International. Najpierw zajmowała się rekrutacją menedżerów średniego i wyższego szczebla dla klientów z branży budowlanej i FMCG. Następnie skupiła się na tworzeniu wewnętrznej polityki personalnej w Antal, gdzie odpowiada za sprawne funkcjonowanie działu HR (rekrutacje, szkolenia, oceny, ścieżki karier, badania, inicjatywy pracownicze itd.). Od roku 2014 odpowiada również za region CEE – zarówno dla Antal, jak i dla rekrutacyjnego start-upu Enloyd. Poza pracą czas wypełnia Jej bycie mamą i żoną. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu z rodziną, jeżdżąc na rowerze, wędrując po górach lub po prostu spacerując, ale zawsze z aparatem w dłoni  :-)

Anna Zachariasz-Łobodzińska

Anna Zachariasz-Łobodzińska

Magister psychologii, studiowała na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu zarządzania ludźmi. Pracowała zarówno jako konsultant w firmach doradczych oraz osoba odpowiedzialna za wewnętrzną politykę personalną. Szkolona według międzynarodowych standardów w zakresie diagnozowania i rozwoju potencjału pracowniczego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z oceną, rekrutacją, selekcją, rozwojem pracowniczym, outplacementem. Prowadzi projekty związane z pomiarem oraz rozwijaniem kompetencji, umiejętności miękkich (Assessment/Development Center, ocena 360 stopni warsztaty, coaching indywidualny). Współpracuje z firmami z branży FMCG, farmaceutycznej, finansowej, logistycznej, IT. Realizuje szereg projektów ukierunkowanych na ocenę potencjału i rozwój kadry menedżerskiej (od średniego szczebla zarządzania po przedstawicieli ścisłej kadry zarządzającej) oraz pionów sprzedaży. Zarządzała kilkudziesięcioma projektami Assessment/Development Centre, ocena 360 stopni, outplacement.

MalgoZawada

Małgorzata Zawada

Magister Filologii Angielskiej UMCS oraz podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi USWPS. Z  branżą HR związana od 2010 roku. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowej korporacji z branży konsultingowej i w polskim przedsiębiorstwie energetycznym. Specjalizuje się w budowaniu marki pracodawcy oraz rozwoju talentów. Koordynowała i projektowała procesy on-boardingu, prowadziła oraz tworzyła szkolenia z zakresu EB oraz miękkiego HR, współpracowała przy międzynarodowym programie rozwojowym dla kadry menedżerskiej. Obecnie, jako Project Manager w BIGRAM, zajmuje się międzynarodowym projektem Global Management Challenge – symulacją biznesową opartą na zasadach grywalizacji. Prywatnie wielbicielka kina oraz eksperymentowania w kuchni.

 

eksperci_simpleKatarzyna Rusek

Coach i mentor, HR z ponad 20-letnim doświadczeniem, a ostatnio także trener rozwoju osobistego, historyk sztuki i socjolog, humanista z rozległymi zainteresowaniami – zawsze lubi rozmawiać na każdy temat. Nieustannie rozwijająca się naukowo, obecnie w trakcie studiów doktoranckich z zarządzania na ALK w Warszawie.

Od 11 lat sprawuje funkcję dyrektora ds. personalnych w SAP Polska oraz HR Business Partnera w regionie CEE, także dla Słowacji. W pracy łączy doświadczenie wyniesione z kilku organizacji międzynarodowych, w których pełniła role związane z HR, wykorzystuje umiejętności coachingowe i doświadczenie trenerskie. Jest odpowiedzialna za wiele projektów wspierających rozwój ludzi w organizacji, planuje ścieżki kariery i programy rozwojowe dla tzw. talentów, szkoli i wspiera w rozwoju kadrę menedżerską.

Partnerzy:

logo-sap

SAP jest liderem rynku aplikacji biznesowych. Wizją firmy jest poprawa działania biznesu i jakości życia dzięki coraz lepszemu zarządzaniu organizacjami dowolnej wielkości i z każdej branży.

Dostarczamy innowacje technologiczne i rozwiązania biznesowe, które pomagają sprostać dzisiejszym i przyszłym wyzwaniom gospodarczym. Nasze oprogramowanie oraz usługi wspierają zarządzanie, umożliwiają efektywniejszą współpracę między ludźmi i firmami, a także pozwalają lepiej spożytkować wiedzę biznesową, aby budować konkurencyjność. Umożliwiają również zarządzanie kapitałem ludzkim – dzięki możliwości wykorzystania i rozwijania kwalifikacji pracowników w zróżnicowanych, wielopokoleniowych środowiskach pracy, pozwalają na osiąganie lepszych wyników biznesowych. Pomagamy naszym klientom stale się rozwijać, zwiększać zyski oraz szybko reagować na potrzeby rynku.

SAP łączy ponad 40-letnie doświadczenie i wiedzę biznesową z innowacjami jutra – aplikacjami dostarczanymi w chmurze, przetwarzaniem w czasie rzeczywistym, sieciami współpracy biznesowej i rozwiązaniami mobilnymi.

Więcej informacji o SAP można znaleźć pod adresem www.sap.com i www.sap.pl

Logo gavdiGAVDI Polska S.A. to Złoty Partner SAP, posiada certyfikat SAP Recognized Expertise dla SAP HCM, specjalizuje się w  usługach konsultingowych, programistycznych oraz wsparcia aplikacji w obszarze SAP HCM i SAP SuccessFactors oraz w obszarach powiązanych, takich jak: samoobsługa pracownicza i menedżerska, SAP Enterprise Learning, SAP e-Recruiting, Portal Korporacyjny oraz konsulting technologiczny. Firma posługuje się własnymi autorskimi narzędziami wspomagającymi proces wdrożenia i utrzymania systemu SAP HCM oraz oferuje produkty komplementarne do SAP HCM.

Więcej informacji o GAVDI Polska S.A. można znaleźć pod adresem www.gavdi.pl

ROC_LOGO

ROC to lider na rynku doradztwa w zakresie globalnego zarządzania kapitałem ludzkim. Działamy na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych wspomagających HCM – SAP HCM, SAP Success Factors. Nasi konsultanci, łącząc wiedzę merytoryczną z doświadczeniem w poszczególnych obszarach narzędziowych, dostarczają nie tylko wsparcie we wdrażaniu narzędzi, lecz także w modelowaniu procesów biznesowych i dostosowaniu rozwiązań do strategii klienta. W naszym portfolio, oprócz rozwiązań SAP, znajdują się produkty własne oraz produkty firm partnerskich wspomagające efektywną realizację procesów biznesowych. Poza pracami wdrożeniowymi świadczymy usługi wsparcia aplikacji oraz usługi programistyczne. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług jest SAP RECOGNISED EXERTISE. Jesteśmy autorem „BEST PRACTICES for SAP HCM” wykorzystanych w ponad 100 projektach wdrożeniowych SAP HCM na świecie. Mamy ISO 9001:2000 dla “Wdrożenia i wsparcia rozwiązań SAP Human Resources (HR) oraz Human Capital Management (HCM). Więcej o nas na www.roc-group.pl

logo_antal_gray_RGBAntal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Dzięki tradycji wąskiej specjalizacji, konsultanci są ekspertami w poszczególnych sektorach i dyscyplinach. Antal świadczy usługę rekrutacji stałej, jak i zatrudnienia kontraktowego oraz oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu oceny i rozwoju pracowników. Dodatkowo Antal specjalizuje się w budowaniu wizerunku pracodawców. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki. Więcej informacji na www.antal.pl.