Zapraszamy do obejrzenia webinarium, na którym poruszyliśmy temat narzędzi, które wspierają współpracę między pracownikami z jednej strony i pozwalają na zachowanie wiedzy w firmie z drugiej.

Kiedyś spotykaliśmy się z przyjaciółmi tylko osobiście, potem coraz częściej wspomagaliśmy nasze kontakty telefonem. Dziś coraz częściej przenosimy komunikację ze znajomymi na media społecznościowe, komunikatory typu Whatsapp, czy Skype. Różnorodne narzędzia wspomagają nas w utrzymywaniu kontaktu, wymianie informacji i wymianie wiedzy niezależenie od tego gdzie się w danym momencie znajdujemy.

Podobnie w świecie biznesowym – tworząc nowy zespół kiedyś skupialiśmy się na dbałości o przestrzeń, w której będzie on pracować – odpowiednie biuro lub sala konferencyjna, często także regały na dokumentację przechowywaną w opasłych segregatorach. A wszystko po to, by spotkania odbywały się w warunkach sprzyjających współpracy.

Dziś, w dobie internetu i różnorodnych narzędzi elektronicznych, zmienia się definicja tych „warunków”. Chcąc zadbać o efektywność i komfort naszych pracowników, powinniśmy wziąć pod uwagę także narzędzia informatyczne. Jakie? Podpowiemy podczas webinarium.

Gość specjalny

unnamed

Katarzyna Rusek

Coach i mentor HR z ponad 20-letnim doświadczeniem, a ostatnio także trener rozwoju osobistego, historyk sztuki i socjolog, humanista z rozległymi zainteresowaniami – zawsze lubi rozmawiać na każdy temat. Nieustannie rozwijająca się naukowo, obecnie w trakcie studiów doktoranckich z zarządzania na ALK w Warszawie.

Od 11 lat sprawuje funkcję dyrektora ds. personalnych w SAP Polska oraz HR Business Partnera w regionie CEE, także dla Słowacji. W pracy łączy doświadczenie wyniesione z kilku organizacji międzynarodowych, w których pełniła role związane z HR wykorzystując umiejętności coachingowe i doświadczenie trenerskie. Jest odpowiedzialna za wiele projektów wspierających rozwój ludzi w organizacji, planuje ścieżki kariery i programy rozwojowe dla tzw. talentów, szkoli i wspiera w rozwoju kadrę menedżerską.

Zapraszamy do obejrzenia wideo:

Zapraszamy także do rejestracji na kolejne webinarium na 28 kwietnia 2017 „Co może zrobić HR, aby ułatwić menedżerom zarządzanie zespołem rozproszonym geograficznie?”

Zarejestruj się!