Zapraszamy do obejrzenia webinarium, na którym tym razem poruszyliśmy temat zarządzania pracownikami, którzy nie są fizycznie obecni w jednej lokalizacji, ale pracują z różnych miejsc, czy to z domu, czy z różnych oddziałów firmy.

Rozwój technologii sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy w wirtualnym świecie. Przenosimy swoje relacje, komunikację i współpracę do sieci. Wszystko to otwiera przed nami nowe możliwości i formy pracy.

Nieobecność w biurze – fizycznym miejscu pracy nie zawsze oznacza, że nie pracujemy. Praca z domu jest coraz bardziej popularna w Polsce, a w niektórych obszarach właściwie nikogo już nie zaskakuje. Ba! Jest wręcz oczekiwanym sposobem funkcjonowania, który poprawia naszą efektywność.

Menadżerowie coraz częściej zarządzają ludźmi, których widują raz na kilka tygodni, czy miesięcy. Powodem jest nie tylko praca z domu, ale też centralizacja usług i rosnące zespoły regionalne, globalne, czy też rozproszone zespoły specjalistów, których wiedza dostępna online liczy się dużo bardziej niż ich fizyczna obecność w miejscu pracy.

Czy zarządzanie zespołem wirtualnym różni się od zarządzania zespołem lokalnym?
Jakie narzędzia mogą wspomóc menedżerów w efektywnym zarządzaniu?
Jak komunikować się z zespołem „na odległość”?
Czy mail i telefon wystarcza w dzisiejszym cyfrowym świecie?

Na te i podobne pytania odpowiadamy podczas naszego webinarium.

Zapraszamy do obejrzenia wideo: